Touchthink Android RK3399 Industial Motherboard
JWS3399
- Extremely compact, 121mm*81mm, suitable for small size smart display terminal equipment
- Support LVDS/MIPI/EDP three kinds of point screen interface, maximum support 4K 3840×2160 decoding and EDP 4K 3840×2160 point screen
- 풍부한 확장 인터페이스, 6 USB 인터페이스
- Integrated MIPI camera interface, supports up to 1300W HD MIPI camera
- 안드로이드 시스템 사용자 정의 지원, 시스템 호출 인터페이스 API 참조 코드 제공, can provide face recognition API interface, perfect support for the customer’s upper application APP development
- Perfectly support infrared, 광학, 용량성, 저항성, 터치 필름 및 기타 주류 터치 스크린, support the HID configuration of the driverless touch screen, no need for debugging
빠른문의
Touchthink ARM 기반 아키텍처 Android 산업용 마더보드:
JWS3399
JWS3399
필수 입력란이 표시되어 있습니다 *, 이내에 답변해 드리겠습니다. 12 시간.
제품보기
JWS3399-F adopts RK3399 dual Cortex-A72 large core + quad Cortex-A53 small core 64-bit ultra- powerful CPU, main frequency 1.8GHz, Mali-T860 GPU, support 4K, H.265 hard decoding, 기계적 인조 인간
7.1 system. The board contains dual LVDS, eDP, HDMI 디스플레이 출력 인터페이스, built-in universal backlight board interface, 및 화면 전압 점퍼, 더 많은 종류의 디스플레이와 호환 가능, stronger
성능, 더 빠른 속도, and richer interfaces, 인간과 컴퓨터의 상호작용을 위한 최선의 선택입니다,지능형 터미널, and industrial control projects




| 일반 정보 | |
|---|---|
| 제조업체 | 생각하다 |
| 마더보드 모델 | JWS3399 |
| 제품 매뉴얼 | |
| 하드웨어 구성 | |
|---|---|
| CPU | Rockchip RK3399 64-bit Dual Cortex-A72 Quad Cortex-A53 CPU |
| 메모리 | Standard 4GB LPDDR4 |
| 저장 | 32GB EMMC (8GB/16GB/64GB 선택) |
| 집시 남자 | 2KB EEPROM (not included by default, optional sticker) |
| 해결 | 최고 3840*2160 |
| 운영 체제 | 기계적 인조 인간 7.1/10.0 |
| 물리적 특성 | |
|---|---|
| 전체 치수 | W153.77 * H106 * D13.53 mm |
| 인터페이스 매개변수 | |
|---|---|
| 직렬 포트 | 232*2,485*1 |
| USB | USB HOST*2,USB interface*6 |
| HDMI | HDMI*1, support 1080P@120Hz,4kx2k@60Hz 출력 |
| 와이파이 | Built-in dual frequency WIFI |
| 블루투스 | BT4.0 |
| 이더넷 | 10M/100M/1000M adapt Ethernet |
| LVDS | LVDS*1,support 50/60Hz LCD panel |
| eDP | Support Multi-resolution EDP interface LCD panel |
| 4G | Unlocked,Support voice call(base on 4G module,선택 과목) |
| AV 출력 | Built-in dual 4Ω/20W,8Ω/10W amplifier |
| OS upgrade | Support upgrade through TF,USB |

| 기타 품목 | |
|---|---|
| 보증 | 3-년도(1년 무료, 2-3~하지 않다) |
| 판매 후 서비스 | 콜센터 및 온라인 기술 지원 |
| 원산지 | 광동, 중국 |
| 표현하다 | UPS/DHL/페덱스/EMS,등 |
| 배달 시간 | 1-7 근무일 |
| 포장 세부사항 | 표준 수출용 상자에 포장됨 |
| 배송항 | 심천/홍콩 |
| 맞춤화 | 모습,화면,인터페이스,환경 |




