Endüstriyel Sınıf Ekran
TouchThink Endüstriyel Sınıf Ekran, ultra ince bir panelle tasarlanmıştır, sağlam bir görünüm, ve endüstriyel sınıf koruma standartlarına uygunluk. Aşağıdaki boyutlarda mevcuttur: 7.0 ile 23.8 inç. Çeşitli ağır hizmet ve karmaşık ortamlar için tasarlanmıştır. Kabin ekipmanının herhangi bir yüzeyine mükemmel şekilde yerleştirilebilir ve endüstriyel kontrolde yaygın olarak kullanılır., askeri sanayi, iletişim, elektrik, ağlar, akıllı self-servis terminaller, vesaire.
- Süper İnce Ön Çerçeve, Endüstriyel Gömme Dolap için En İyisi.
- Yüksek hassasiyetli alüminyum alaşımlı malzeme,verimli ısı dağılımı performansı.
- Saf düz panel IP65, titreşim önleyici, toz geçirmez, su geçirmez.
- Toz yağı kirliliğine uyum sağlayın, su sisi, güçlü elektromanyetik ve yüksek frekanslı titreşim ve diğer karmaşık ağır sanayi ortamı.
- Destek VGA, HDMI, DVI, Otomatik tanımlama sinyal kanalı.

( Fabrika Fiyatı: $120~268$ )
Endüstriyel Sınıf Ekran Boyutları ve Kullanıcı Durumları
TouchThink Endüstriyel Sınıf Ekran boyutları aralığı: 7 inç ila 24 inç, ve çeşitli Endüstriyel uygulamalarda mevcuttur.
- 7.0 inçEndüstriyel Sınıf EkranGüç Kabininde Kullanılır
- 8.0 inçEndüstriyel Sınıf EkranEndüstriyel Pakette Kullanılan
- 10.1 inçEndüstriyel Sınıf EkranCNC Makinesine Gömülü
- 10.4 inçEndüstriyel Sınıf EkranEndüstriyel Robotta Kullanılır
- 11.6 inçEndüstriyel Sınıf EkranÜretim Alanında Kullanılır
- 12.0 inçEndüstriyel Sınıf EkranElektrik Otomasyonuna Gömülü
- 12.1 inçEndüstriyel Sınıf EkranEndüstriyel Otomasyon için
- 13.3 inçEndüstriyel Sınıf EkranMakine Testi için
- 15.0 inçEndüstriyel Sınıf EkranBüyük Makineler için
- 15.6 inçEndüstriyel Sınıf EkranÜretim Alanında Kullanılan
- 17.0 inçEndüstriyel Sınıf EkranLazer Kesimde Kullanılan
- 17.3 inçEndüstriyel Sınıf EkranTelekom Kabinine Gömülü
- 18.5 inçEndüstriyel Sınıf EkranHavacılık Testleri için
- 19.0 inçEndüstriyel Sınıf EkranAğır Makinede Kullanılır
- 19.1 inçEndüstriyel Sınıf Ekran3D yazıcıya gömülü
- 21.5 inçEndüstriyel Sınıf EkranEndüstriyel Vizyon İçin
- 23.8 inçEndüstriyel Sınıf EkranEndüstriyel Otomasyon için
Endüstriyel Sınıf Ekran Parametreleri
| Ürün Boyutu | Çözünürlük | En Boy Oranı | Parlaklık | Genel boyut | Dolap Delik Boyutu |
|---|---|---|---|---|---|
| 7.0″ | 1024*600 | 16:9 | 330cd/㎡ | 225.1*160.7*59mm | 213.9*149.5mm |
| 8.0″ | 1024*768 | 4:3 | 250-300cd/㎡ | 225.5*185*64.5mm | 214.3*173.8mm |
| 10.1″ | 800*1280/1280*800 | 16:10 | 300cd/㎡ | 293.6*193.6*48.5mm | 277.5*177.5mm |
| 10.4″ | 1024*768 | 4:3 | 400cd/㎡ | 288*231*50.5mm | 274*217mm |
| 11.6″ | 1920*1080 | 16:9 | 220-300cd/㎡ | 323.7*218.5*50.5mm | 312.7*207.5mm |
| 12.0″ | 1024*768 | 4:3 | 500cd/㎡ | 319*257*56.5mm | 306.1*244.6mm |
| 12.1″ | 1280*800 | 16:10 | 350cd/㎡ | 330*227.3*53.5mm | 317*214.8mm |
| 13.3″ | 1920*1080 | 16:9 | 220-300cd/㎡ | 373.6*245.2*57mm | 358.4*230mm |
| 15.0″ | 1024*768 | 4:3 | 350cd/㎡ | 379*300*63.6mm | 365*285mm |
| 15.6″ | 1920*1080 | 16:9 | 300cd/㎡ | 420*269*70mm | 405*254mm |
| 17.0″ | 1280*1024 | 5:4 | 250-300cd/㎡ | 414*345*63mm | 399.5*330.5mm |
| 17.3″ | 1920*1080 | 16:9 | 400cd/㎡ | 458*291*62mm | 442*275mm |
| 18.5″ | 1920*1080 | 16:9 | 300cd/㎡ | 486.5*307.4*67mm | 471*292mm |
| 19.0″ | 1280*1024 | 5:4 | 250-300cd/㎡ | 451*380*63mm | 436.7*365.7mm |
| 19.1″ | 1440*900 | 16:10 | 250-300cd/㎡ | 486*332*63mm | 471.5*317.5mm |
| 21.5″ | 1920*1080 | 16:9 | 250-300cd/㎡ | 557*345*63mm | 542.5*330.5mm |
| 23.8″ | 1920*1080 | 16:9 | 250-300cd/㎡ | 606*376*67mm | 590.8*360.8mm |
| Endüstriyel Sınıf Ekran Donanım Yapılandırması | |
|---|---|
| İşlemci | RTD2513 | Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Tuş İşlevi | OTOMATİK/MENÜ/GÜÇ/SOL/SAĞ |
| Sistem Dili | Çok dilli (varsayılan: İngilizce) |
| Video Girişi | PC-RGB:Format 1920*1080@60HZ'ye kadar Renkli 16bit/24bit/32bit |
| Endüstriyel Sınıf Ekran Güvenilirliği Parametreleri | |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C~60°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Bağıl Nem | Nem: 95% Yoğuşmasız |
| Titreşim Koruması | IEC 60068-2-64, rastgele, 5 ~ 500 Hz., 1 saat/eksen |
| Darbe Koruması | IEC 60068-2-27, Yarım sinüs dalgası, 11ms süren |
| Ürün Sertifikasyonu | CCC/CE/FCC/EMC/CB/ROHS |
| Su geçirmez Sınıf | Ön panel IP65 koruma seviyesine ulaşır |
| Endüstriyel Sınıf Ekran Güç Parametreleri | |
|---|---|
| Güç Girişi | DC12V~36V |
| Statik Güç | 18W |
| Endüstriyel Sınıf Ekran Dokunmatik Parametreleri | |||
|---|---|---|---|
| Dokunma Türü | Kapasitif dokunmatik ekran | Direnç dokunmatik ekran | Dokunmatik olmayan |
| Temas Noktası | 10-nokta Dokunmatik Projeksiyon | Tek Nokta | / |
| geçirgenlik | ≥% 88 | ≥78% | ≥92% |
| Giriş Modu | El yazısı veya Kapasite kalemi | Parmak ucu veya kalem | / |
| Denetleyici iletişimi | USB | USB | / |
Dokunmatik Ekran Teknolojisi
Kapasitif,dirençli dokunmatik ekran, veya kullanıcı dostu arayüzler için fare kontrol iksirleri, Sezgisel kontrol ve kullanım için çoklu dokunmatik işlevsellik.



Endüstriyel Sınıf Ekran Arayüzü Parametreleri
Aşağıdaki resimlerde TouchThink Endüstriyel Sınıf Ekran hakkında ayrıntılı arayüz konumları ve arayüz parametreleri gösterilmektedir.

| Endüstriyel Sınıf Ekran Arayüzü Parametreleri | |
|---|---|
| Topraklama sütunu | Destek (1*GND) |
| Güç arayüzü | 1*DC2.1, 12V-36V geniş voltaj güç kaynağını destekleyin |
| Güç arayüzü(İsteğe bağlı) | 1*Endüstriyel terminaller, 12V-36V geniş voltaj güç kaynağını destekleyin |
| HDMI | 1*HDMI, HDMI veri girişini destekleyin, Maksimum 1080P ile |
| Dokunmatik arayüz | 1*DOKUNMAK(RJ45) |
| VGA'nın | 1*VGA'nın, Analog sinyal iletimi |
| DVI | 1*DVI, Dijital sinyal iletimi |
| Ses arayüzü | 1*Ses G/Ç, Ses girişi ve çıkışını destekleyin |
Endüstriyel Sınıf Ekran Kurulum Yöntemleri
TouchThink Endüstriyel Sınıf Ekranlar çeşitli kurulum yöntemlerini destekler, masaüstü kurulumu dahil, duvara monte kurulum, rafa monte kurulum, gömülü kurulum, vesaire.
- Panel MontajıGömülü endüstriyel dolaplarda kullanılır
- Gömülü KurulumEndüstriyel otomasyon kontrolünde kullanılır
- Raf MontajıGüç kabininde kullanılır
- Duvara MonteAğır Sanayi Atölyesinde Kullanılır
- VESA Montajıİmalat Üretim Hattında Kullanılır
- Açık Çerçeve Montajıİmalat Üretim Hattında Kullanılır
- Masaüstü MontajıÜretim Atölyesinde Kullanılır
- Askıya Alınmış MontajBüyük Makineler için
Endüstriyel Sınıf Ekran Kurulum Aksesuarları
TouchThink, Endüstriyel Sınıf Ekranların kurulumu için çeşitli kurulum aksesuarları sağlar, Bazıları makineyle birlikte verilir, ve bazılarının ayrı olarak satın alınması gerekiyor, aşağıda ayrıntılı olarak belirtildiği gibi.
- Masaüstü Montajı
- Masaüstü Montajı
- Gömülü Tokalar
- Gömülü demir saclar
- Duvara Montaj Braketleri
- Duvara Montaj Braketleri
- Duvara Montaj Braketleri
- Konsol braketi
- Bom Braketi
- Duvara Gömme Braket
- Açık Çerçeve Braketi
Endüstriyel Sınıf Ekran Derin Özelleştirmeler
| Derin Özelleştirme Öğeleri | |
|---|---|
| Monitörün Geniş Sıcaklığı | Geniş sıcaklık aralığı yükseltilebilir: -30°C~80°C |
| Monitörün Parlaklığı | Şuna yükseltilebilir:: 1500 sirkeler |
| Tam Görüş | Tam görüşlü LCD ekrana yükseltilebilir |
| Parlama önleyici AG Monitör | Parlama önleyici AG dokunmatik ekranla geliştirildi |
| Anti-UV Monitör | Anti-UV dokunmatik ekranla yükseltildi |
| Tam Uyumlu Monitör | Endüstriyel Sınıf Ekran, çerçeve çıkartmaları ve tam uyum ile yükseltilebilir |
| LOGO | Özelleştirilebilir makine LOGOSU ve başlangıç LOGOSU |
| Phoenix Terminali | Yükseltilebilir güç kaynağı Phoenix terminali |
| DP/BNC Arayüzü | Yükseltilebilir DP/BNC ekran arayüzü |
| Otomatik duyarlı | Otomatik duyarlı ekrana yükseltilebilir |
| COM Bağlantı Noktasına Dokunma | Su dokunuşuna veya COM bağlantı noktası dokunuşuna yükseltilebilir |
| Monitör Kamerası | Monitöre 100W/500W kamera ekleyin |
| dahili Güç Kaynağı | Dahili güç kaynağına yükseltilebilir |
| dahili Hoparlör | Dahili hoparlörlere yükseltilebilir |
TouchThink Hakkında
Başarılar & Patentler


















































