TPC191-M5
- Görünümden bağımsız kalıp, ön panel dar çerçeve tasarımı
- Güçlü yapı tasarımı, titreşim önleyici, toz geçirmez, su geçirmez
- Bağımsız olarak geliştirilen yüksek performanslı ekran sürücü kartı
- Endüstriyel kalite, çeşitlendirilmiş özelleştirmeyi destekleyin
- Toz yağı kirliliğine uyum sağlayın, su sisi, güçlü elektromanyetik ve yüksek
- Frekans titreşimi ve diğer karmaşık ağır endüstri ortamı
Hızlı Sorgulama
Dokunma 5. nesil endüstriyel monitör:
TPC191-M5
TPC191-M5
Gerekli alanlar işaretlenmiştir *, İçinde yanıt vereceğiz 12 saat.
Ürün Görünümü
| Genel Bilgi | |
|---|---|
| Üretici | Dokun Düşün |
| Ürün Kılavuzu | |
| Ekran Boyutu | 19.1 inç |
| Ürün Modeli | |
|---|---|
| Dokunmatik Olmayan | TPC191-M500 |
| Kapasitif Dokunmatik | TPC191-M510 |
| Dirençli Dokunuş | TPC191-M520 |
| Fiziksel Özellikler | |
| Genel Boyutlar | G461.5x Y309.4x D68.5mm |
| Açılış Boyutu | W451.5 x H299.4mm |
| Arayüz Parametreleri | |
| Topraklama sütunu | Destek (1*GND) |
| Güç arayüzü1 | 1*Endüstriyel terminaller, 12V-36V geniş voltaj güç kaynağını destekleyin |
| Güç arayüzü2 | 1*DC2.1, 12V-36V geniş voltaj güç kaynağını destekleyin |
| HDMI | 1*HDMI, HDMI veri girişini destekleyin, ve en fazla 1080P'yi destekler |
| Dokunmatik arayüz | 1*DOKUNMAK(RJ45) |
| VGA'nın | 1*VGA'nın, Analog sinyal iletimi |
| DVI | 1*DVI, Dijital sinyal iletimi |
| Ses arayüzü | 1*Ses G/Ç, Ses girişi ve çıkışını destekleyin |
| Ekran Parametreleri | |
| LCD Boyutu | 19.1″ TFT LCD |
| Çözünürlük | 1440*900 |
| En Boy Oranı | 16:10 |
| Görüş Açısı | 80/80/80/80 (Sol/Sağ/U/D) |
| Renk | 16.7M |
| Parlaklık | 300 cd/㎡ |
| Kontrast Oranı | 1000:1 |
| Dokunma Parametreleri | |||
|---|---|---|---|
| Dokunma Türü | Kapasitif dokunmatik ekran | Direnç dokunmatik ekran | Dokunmatik olmayan |
| Temas Noktası | 10-nokta Dokunmatik Projeksiyon | Tek Nokta | / |
| geçirgenlik | ≥% 88 | ≥78% | ≥92% |
| Giriş Modu | El yazısı veya Kapasite kalemi | Parmak ucu veya kalem | / |
| Denetleyici iletişimi | USB | USB | / |
| Donanım Yapılandırması | |
| İşlemci | RTD2513 |
| Tuş İşlevi | OTOMATİK/MENÜ/GÜÇ/SOL/SAĞ |
| Sistem Dili | Çok dilli (varsayılan: İngilizce) |
| Video Girişi | PC-RGB:Format 1920*1080@60HZ'ye kadar Renkli 16bit/24bit/32bit |
| Güvenilirlik Parametreleri | |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C~60°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Bağıl Nem | Nem: 95% Yoğuşmasız |
| Titreşim Koruması | IEC 60068-2-64, rastgele, 5 ~ 500 Hz., 1 saat/eksen |
| Darbe Koruması | IEC 60068-2-27, Yarım sinüs dalgası, 11ms süren |
| Ürün Sertifikasyonu | CCC/CE/FCC/EMC/CB/ROHS |
| Su geçirmez Sınıf | Ön panel IP65 koruma seviyesine ulaşır |
| Güç Parametreleri | |
| Güç girişi | DC12V~36V |
| Statik güç | 18W |