Touchthink Intel Core i3 6. Nesil eDP Endüstriyel Anakart
CX-I3-6100U eDP Sürümü
- Çeşitli ekran arayüzleri: Çift LVDS, EDP, HDMI vb.
- Çeşitli genişletme arayüzleri. CX-I3-6100U-EDP'nin altı USB arayüzü var(Bir USB 3.0 arayüz ve bir USB 2.0 arayüz, Dört dahili USB2.0 pH2.0 uzatma arayüzü), A 485 liman, İki TTL bağlantı noktası(Birinin sert akış kontrolü var), İki Rs232 bağlantı noktası, A 8 G/Ç PIN GPIO bağlantı noktası,CX-I3-6100U-EDP özelleştirme isteğinizi karşılayabilir
- Çeşitli internet arayüzleri:1000M Ethernet arayüzü, 5G/2.4G WiIF Desteklendi, Bağımsız ikili- anten, Yerleşik PCI-E 3G/4G Modül Arayüzleri.
- Yüksek çözünürlüklü.CX-I3-6100U-EDP 4K 3840'ı destekler×2160 kod çözme, Ayrıca özel destekler- LVD/EDP/HDMI arayüzlü şekilli ekran ve çok monitör genişletme ekran moduna sahiptir.
- Android sistem özelleştirmesi. CX-I3-6100U-EDP, sistem çağırma arayüzü ve API referans kodu sağlar, üst katman uygulama geliştirmeyi mükemmel bir şekilde destekler.
- CX-I3-6100U-EDP kızılötesini destekler, optik, kapasitans, direnç ve diğer ana dokunmatik ekran, Ayrıca, kullanmadan önce hata ayıklamaya gerek olmayan sürücü içermeyen HID yapılandırmasını destekler..
Hızlı Sorgulama
Touchthink X86 Tabanlı Mimari Windows Core i3 6. Nesil eDP Endüstriyel Anakart:
CX-I3-6100U eDP Sürümü
CX-I3-6100U eDP Sürümü
Gerekli alanlar işaretlenmiştir *, İçinde yanıt vereceğiz 12 saat.
Ürün Görünümü
CX-I3-6100U-EDP, çift çekirdekli Cortex-A72 ve dörtlü 64 bit süper işlemci olan RK3399'u kullanır- Core Cortex-A53, temel frekansı 1.8GHz'dir, CX-I3-6100U-EDP Mali-T860 GPU'yu Kullanıyor, 4K ekranı desteklemek için H.265 donanım kod çözücüye sahiptir, Android7.1/9.0/11 işletim sistemi destekleniyor. CX-I3-6100U-EDP, Çift LVDS'yi entegre eder, EDP, HDMI ekran çıkış arayüzleri kendisine, Ortak arka ışık paneli arayüzü ve ekran seviyesi jumper ile, CX-I3-6100U-EDP, çeşitli ekran türleriyle uyumludur. Güçlü performans ve hızlı işlem hızıyla, CX-I3-6100U-EDP en iyi seçiminizdir
insan-bilgisayar etkileşimi, Akıllı Terminal ve IndustrialControl Projeleri.




| Genel Bilgi | |
|---|---|
| Üretici | TouthThink |
| Anakart Modeli | CX-I3-6100U eDP Sürümü |
| Ürün Kılavuzu | |
| Donanım Yapılandırması | |
|---|---|
| İşlemci | Intel Core i3 6100U frekansı:2.3GHz,Patlama frekansı:2.3GHz,çift çekirdekli 4 iplikler, |
| Yonga seti | Intel Bay Trail Soc |
| Hafıza | DDR4-2133'ü destekleyin, 1 * SO-DIMM Yuvası, Maksimum 16GB |
| SATA | 1 * SATA3.0 + 1 * mSATA + 1*M.2 |
| Görüntülemek | 1920*1200@60Hz'e kadar çözünürlük |
| İşletim sistemi | Windows7 Professional Edition/Windows7 Ultimate Edition/Windows10 Professional Edition/Windows10 Enterprise Edition/Windows10 Home Edition/Win11 Professional Edition Ubuntu16.04.7/Ubuntu18.04.5/Ubuntu20.04.3 |
| Fiziksel Özellikler | |
|---|---|
| Genel Boyutlar | 160mm*110mm*27mm |
| Arayüz Parametreleri | |
|---|---|
| EDP | Destekleniyor |
| VGA'nın | 1920*1200@60Hz'e kadar çözünürlük |
| HDMI | 1080P@120Hz,4kx2k@60Hz |
| USB | 4*(Harici bağlantı noktası * 2, dahili bağlantı noktası * 2) 2*Harici bağlantı noktası |
| GPIO | Sekiz G/Ç Pimi |
| 232 | 6*(bir RS232/RS422/RS485 değiştirilebilir bağlantı noktası) |
| 422 | 1* RS232/RS422/RS485 değiştirilebilir bağlantı noktası |
| 485 | 1* RS232/RS422/RS485 değiştirilebilir bağlantı noktası |
| ethernet | 2 * 1000Mbps için Realtek PCI-E NIC RTL8111H(isteğe bağlı çift gigabit internet) |
| 3G/4G | Yerleşik WCDMA,Evdo,Kilitsiz 4G,Volet Desteklendi |
| ESD | 8KV ile iletişime geçildi,15KV hava |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı:-20°~60°; Çalışma nemi:5%~� |

| Diğer Ürünler | |
|---|---|
| Garanti | 3-Yıl(1YR ÜCRETSİZ, 2-3Yapma) |
| Satış Sonrası Hizmet | Çağrı Merkezi ve çevrimiçi Teknik Destek |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| İfade etmek | UPS/DHL/Fedex/EMS,vesaire |
| Teslimat süresi | 1-7 Çalışma Günleri |
| Paketleme Detayları | Standart İHRACAT Kartonlarında Paketlenir |
| Teslimat Limanı | Shenzhen/Hongkong |
| Özelleştirme | Dış görünüş,Ekran,Arayüzler,Çevre |




